Tradycyjnie zakończenie roku szkolnego 2023/24 w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących rozpoczęło się od mszy św. odprawionej w Kolegiacie Jarosławskiej. Następnie społeczność szkolna udała się do szkoły na akademię.

Pani dyrektor Justyna Nalepa-Harpula podsumowała ten  wyjątkowy w historii szkoły rok:

„Dziś zainaugurujemy wakacje 2024, bo za nami kolejny rok szkolny. Rok wyjątkowy, za sprawą jubileuszu 100-lecia działalności szkoły.Wszyscy musieliśmy włożyć wiele wysiłku, aby uczyć i jednocześnie należycie przeżyć to wielkie święto całej społeczności. Uważam, że dzięki wzajemnemu wsparciu poradziliśmy sobie i możemy być dumni!
Państwo Profesorowie,
Dobiega końca wymagający rok. Dziękuję za pracę podczas każdej lekcji i zajęć. Ale także za angażowanie się w przygotowanie młodzieży do konkursów i olimpiad, dbając o ich rozwój.
Dziękuję Pracownikom szkoły za wspieranie uczniów i rodziców we wszelkich potrzebach i sprawach.
Drodzy Uczniowie,
Chciałbym z tego miejsca podziękować waszym Rodzicom, tym którzy angażowali się w życie szkoły oraz aktywnie współpracowali z nami. Kieruję na ręce pani Agnieszki Pobuty – Przewodniczącej Rady Rodziców oraz pani Izabeli Szuflity – Sekretarz RR za realne wsparcie pracy dyrektora oraz zaangażowanie w sprawy uczniów. W każdym przypadku zaangażowanie Pań było wielce serdeczne i pomocne.
Dzisiaj jest dla mnie doskonały moment, aby podziękować i pogratulować uczniom wyników w mijającym roku szkolnym. Odnosiliście sukcesy w różnych dziedzinach, co oznacza, że Wasz potencjał i możliwości są nieograniczone. Wychowawcy przygotowali dla Was nagrody, listy gratulacyjne i świadectwa z wyróżnieniem.
Szanowni Państwo, Kochani Uczniowie,
Dobiegł końca najprzyjemniejszy moment każdego roku szkolnego, wręczanie świadectw  i nagród. Pozostało mi życzyć słonecznych wakacji oraz odpoczynku i zostawienia za sobą tego co trudne z mijającego roku.” 

Po przemówieniu Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody książkowe uczniom, którzy szczególnie wyróżnili się nie tylko w nauce, ale i w innych formach działalności szkolnej. 
Na zakończenie uroczystości uczniowie przedstawili żywiołowy program artystyczny,w którym wyrazili radość z nadchodzących wakacji.

Skip to content