W dniach 16-18 kwietnia bieżącego roku grupa uczniów naszej szkoły z klas 1P, 2A i 2B wraz z opiekunami – panią Ireną Jarosz, panią Anetą Przeszło oraz panem Grzegorzem Torbiczukiem postanowiła odpocząć od codzienności szkolnej, odreagować stres i poszukać zbliżającego się lata w towarzystwie bieszczadzkiej przyrody na obozie przetrwania. Całej wycieczce towarzyszyła wielka ciekawość, piękna pogoda i wspaniałe widoki, a jej celem było zdobywanie nowych doświadczeń i sprawności, a przede wszystkim przeżycie nowej przygody.

Dzięki opiekunom i instruktorom program był nie tylko bardzo bogaty, ale również interesujący. W poniedziałek 16 kwietnia młodzież miała okazję spróbować swoich sił w grze w paintball, strzelaniu z broni długiej oraz wspinaczce na skałkach. Uczniów odwiedziła również dyrektor szkoły – Marta Kurpiel oraz wychowawczyni klasy 2A – Elżbieta Ślusarz, by spróbować przygotowanego przez nich obiadu.

Na wtorek zaplanowany był czterokilometrowy marsz na miejsce obozowiska, przejście przez rzekę po linach, niewielki spływ kajakowy oraz – tak jak dnia poprzedniego – gra w paintball, a także w ASG, natomiast na środę skok na bungee z mostu do lodowatej rzeki, a po obiedzie powrót do domu.
Z Bieszczadami uczniowie pożegnali się nieco zmęczeni, ale pełni miłych wrażeń.

Skip to content