Mimo wielu obaw i niepewności studniówka jednak odbyła się! 15 stycznia 2022 r. w jarosławskim Coloseum spotkaliśmy się na balu studniówkowym.

Tradycyjnie zaczął się on od programu słowno-muzycznego uczniów. Były także ciepłe słowa i podziękowania dla gości.

Z wdzięcznością zwracamy się do szanownej Dyrekcji i do Was nasi Wychowawcy i Nauczyciele, że mieliśmy możliwość kształcenia się, dziękujemy za opiekę i troskę okazaną w czasie naszej edukacji. Za ciągłe starania, czasem łajania, aby zrobić z nas porządnych ludzi.  Gorące podziękowania należą się naszym Rodzicom. Kochani Rodzice! Żadne słowa, długie mowy nie wyrażą tego, co czujemy. Dziękujemy po prostu za wszystko. Bez Was nie poradzilibyśmy sobie! Bez Was nie byłoby tego wieczoru! Wielkie brawa dla Was!”

Następnie do wszystkich zebranych przemówiła pani dyrektor Justyna Nalep-Harpula i oficjalnie rozpoczęła bal:

Drodzy Uczniowie!

Od kilku lat łączy nas wspólna praca, nauka i przygody. Ten czas rodzi nasze wspólne wspomnienia. Ja mam w pamięci zapisane miłe chwile z Waszym udziałem i uczucie dumy, które pojawiało się, gdy angażowaliście się w przedsięwzięcia szkolne.

W tym wszystkim towarzyszyli Wam nauczyciele i wychowawcy. 

Dzisiaj korzystając z okazji, dziękuję wszystkim Profesorom i pracownikom niepedagogicznym za edukowanie podopiecznych, Rodzicom – za zaangażowanie w życie szkoły, powodując, że nasza praca stała się przyjemnym obowiązkiem. A w ten wyjątkowy wieczór pragnę życzyć cudownej zabawy, takiej, która na zawsze pozostanie we wspomnieniach. Przeżywanie tych chwil w gronie oddanych przyjaciół, zatroskanych i życzliwych rodziców oraz nauczycieli, niech wszystkim przynosi radość i zadowolenie. Niech ten Bal Studniówkowy będzie uhonorowaniem dotychczasowego trudu i chwilą oddechu przed wielkim wyzwaniem, jakim jest egzamin maturalny.
Przypominając o doniosłości tego wydarzenia i właściwym jego przeżyciu, życzę udanej i bezpiecznej zabawy.

Głos zabrał także przedstawiciel Rady Rodziców pan Rafał Rakoczy, który życzył:

„…dzieciom, aby okazały dzisiaj postawę godną doniosłości tego Balu Studniówkowego. Jednocześnie życzę wszystkim tu obecnym wesołej i dobrej zabawy. Oby miłe wspomnienia dzisiejszego wieczoru mogli państwo zachować przynajmniej do następnej Studniówki tej szkoły, a nasze dzieci by tę Studniówkę i całą naukę mile wspominały przez resztę swojego życia”.

Skip to content