21 marca 2022 roku w ramach Dnia Otwartego gościliśmy w murach naszej szkoły uczniów klas ósmych z powiatu jarosławskiego. Z samego Jarosławia byli u nas uczniowie  szkół podstawowych nr 2, 4, 5, 6, 9, 10. 11. Ponadto dojechali do nas także uczniowie z Wiązownicy,  Makowiska,  Chłopic, Tyniowiec, Świętego,  Majdanu Sieniawskiego, Czelatyc, Węgierki, Woli Węgierskiej, Rudołowic, Jankowic, Tuczemp, Morawska, Duńkowic, Rozbórza Długiego, Dobkowic, Wierzbnej,  Gorzyc, Piwody, Cetuli (przepraszamy, jeśli coś jeszcze umknęło naszej uwadze).

 Goście mogli zapoznać się bliżej ze specjalnościami i innowacjami oferowanymi u nas. Informacje te,  wzbogacane prezentacjami i filmikami,  były przekazywane zarówno przez nauczycieli jak i uczniów ekonomika. Odwiedzający mogli zobaczyć także niektóre elementy praktyczne związane ze specjalizacją poszczególnych klas, w niektórych sami mogli wziąć udział i wygrać nagrody.

Odwiedziło nas w sumie około 600 uczniów, niektórzy zapewne w celach wycieczkowych, ale niektórzy mieli konkretne zainteresowania i pytania. W wielu klasach uczniowie „przymierzali” się do ławek, mamy nadzieję, że odpowiadały i że wielu z nich zobaczymy we wrześniu.

Dziękujemy i do widzenia!

Skip to content