Ekonomik przyjmuje dziś grupy gimnazjalistów  Hi-smiley

O godz. 8.30 otworzyliśmy podwoje naszej szkoły dla licznych gości z powiatu i spoza naszego okręgu.

Już przez pierwszą godzinę odwiedzili nas uczniowie gimnazjów z Przemyśla, Laszek, Radymna, Orłów, Rączyny, Chotyńca, Łukawca, Pruchnika, Mirocina, Łowiec oraz z jarosławskich gimnazjów.

  • Marsz przez naszą szkołę rozpoczynamy od sali prezentującej pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, w której młodzież może spróbować swoich sił na przygotowanych fantomach. I są chętni!
  • Pierwsze piętro skupia pracownie. Sala logistyczna prezentuje program technika logistyka z elementami pożarnictwa b . Uczniowie udzielają informacji i wyświetlają filmy pokazujące specyfikę zawodu logistyka. W kolejnej pracowni uczniowie wcielili się w przedstawicieli handlowych firm produkcyjnych i hurtowni – zaopatrzeni w samodzielnie sporządzone katalogi i próbki oferowanych towarów – symulują przeprowadzanie rozmów handlowych c , jednocześnie zachęcając gimnazjalistów do przyjścia do naszej szkoły. Największym zainteresowaniem cieszy się stanowisko motoryzacyjne i perfumeria.
  • Drugie piętro opanowali „policjanci” a. Idąc tropem Sherlocka Holmesa g , młodzież po odciskach palców identyfikuje przestępców w sali daktyloskopii. Ciekawe są również perypetie na torze przeszkód w alkogoglach. Mocne wrażenia gwarantowane!
  • Ciekawym uzupełnieniem oferty jest próba sił na szkolnej strzelnicy. A gdy już gimnazjaliści opróżnili magazynki o5, równie chętnie odpoczęli w „Kinie na strychu”.
  • Ekonomik słynie z zaangażowania społecznego. I dzisiaj – w ramach akcji charytatywnej na rzecz chorego kolegi – rozegrano mecz koszykówki między Ekonomikiem a Mechanikiem o2. Doping gimnazjalistów był nieoceniony.
  • W sali gimnastycznej można było zmierzyć się z mistrzami tenisa stołowego i obejrzeć pokazy mistrzów kickboxingu i samoobrony. A w naszej szkole mamy uczniów, którzy są najlepsi w Polsce w tych dyscyplinach.
  • Miłym podsumowaniem Dnia Otwartego Szkoły była wizyta w szkolnej kawiarence, w której w przyjemnej atmosferze można było zjeść pyszne ciasto lub zdrową ale pożywną sałatkę.

Dziękujemy wszystkim gimnazjalistom i zapraszamy w nasze progi o7

Skip to content