II miejsca w Powiatowej Licealiadzie w Indywidualno – Drużynowych  Biegach Przełajowych w Pruchniku

W poniedziałek 4.04.2022 r. na obiektach sportowych Stadionu Miejskiego w Pruchniku odbyła się Powiatowa Licealiada w Indywidualno- Drużynowych Biegach Przełajowych. Bieg był bardzo trudny a zawodniczki walczyły z rywalkami, trasą i niezbyt sprzyjającą pogodą zajmując II miejsce i awansując do Rejonowej Licealiady. W klasyfikacji Indywidualnej Martyna Mikutra z „Ekonomika” zajęła wysokie II miejsce.

Amelia Madejowska 2L

III miejsce dziewcząt z”Ekonomika” w Rejonowej Licealiadzie w Indywidualno – Drużynowych  Biegach Przełajowych w Pruchniku

W czwartek 7.04.2022 r. ponownie na obiektach sportowych Stadionu Miejskiego w Pruchniku odbyła się Rejonowa Licealiada w Indywidualno- Drużynowych Biegach Przełajowych. Dziewczyny z „Ekomomika” zajęły III miejsce. Indywidualnie Martyna Mikutra zajęła 8 miejsce, a Wiktoria Warchoł 11 miejsce.

Opiekun: Stanisław Gierczak