Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować o obchodzonym 26 kwietnia 2024 r. Jubileuszu 100 lecia Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu. Historia szkoły sięga 1924 r., kiedy to pierwszy rocznik uczniów przekroczył progi Prywatnej Koedukacyjnej Szkoły Handlowej Towarzystwa Szkoły Handlowej w Jarosławiu. Od tego czasu kolejne pokolenia uczniów i nauczycieli dopisują karty historii i budują wizerunek szkoły, na który składają się: mądrość, pracowitość, otwartość na świat i potrzeby innych.

Naszym pragnieniem jest powiązanie przeszłości z teraźniejszością, aby obchody stały się prawdziwym świętem wszystkich roczników, które tworzyły piękną historię szkoły i były niepowtarzalną okazją do wspomnień, wzruszeń, doświadczeń i odnowienia starych przyjaźni.

Jubileusz z jednej strony pozwoli podsumować wiekową historię i działalność szkoły, jak również będzie okazją do spotkań dla absolwentów, uczniów, rodziców, byłych i obecnych pracowników oraz sympatyków naszej szkoły. Nie mamy wątpliwości, że ta wyjątkowa uroczystość przyciągnie sporą grupę odbiorców oraz zainteresowanie mediów.

Na organizatorach, ale również na społeczności lokalnej spoczywa zaszczyt i jednocześnie odpowiedzialność nadania tej ważnej uroczystości należnej rangi. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w organizacji naszego wspólnego przedsięwzięcia i rozważenie możliwości wsparcia finansowego Jubileuszu.

Jesteśmy przekonani, że działania społeczne dają ogromną satysfakcję oraz stanowią dla młodzieży godny naśladowania przykład zaangażowania w cenne sprawy. Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi zrealizowanie zamierzonej inicjatywy i będzie wspaniałym wkładem w edukację całych pokoleń oraz promocją Państwa Firmy.

Bliższe informacje na temat Jubileuszu można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerem tel. (016) 621 23 11, jak również na stronie internetowej www.ekonomikjaroslaw.pl. Wszelkie pytania można również kierować na adres e-mail: zsejar@zsjar.internetdsl.pl

Pokładając nadzieję na Państwa przychylną reakcję na nasz apel, podajemy nr konta, na które można dokonywać wpłaty: 29 1090 2590 0000 0001 5319 0120 (Santander Bank Polska SA o/Jarosław) z dopiskiem „Jubileusz”.

Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja Szkoły wraz z Komitetem Organizacyjnym

Skip to content