23 czerwca 2017 r. – zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących rozpoczęło się od mszy św. odprawionej w Kolegiacie Jarosławskiej. Następnie cała społeczność szkolna udała się do MOK-u na akademię pod hasłem „Dziś zamykacie wczoraj, ale otwieracie drzwi do jutra”. Pani dyrektor Marta Kurpiel podsumowała ten rok szkolny, a był to wyjątkowy rok pod względem zaangażowania młodzieży w naukę i akcje społeczne – rekordowa ilość świadectw z wyróżnieniem – prawie 30; jak również rekordowa ilość działań społecznych uczniów; oby ta dobra passa trwała! Następnie wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody książkowe, dyplomy i listy gratulacyjne uczniom, którzy szczególnie wyróżnili się nie tylko w nauce, w olimpiadach, konkursach, ale przede wszystkim na forum społecznym.

A byli to : z klasy Ia – Maciej Mazur, Emilia Maziarka, Artur Orzechowski, Julia Sucholitka, Andżelika Strączek, Dominika Sobolewska, Katarzyna Kowalska, Agata Murzacz, Sylwia Szynal, Andżelika Wiśniewska; z klasy Ib – Justyna Czwałga, Gabriela Skotny, Julia Senczyszyn, Aleksandra Cukierda; z klasy Ic – Bernadetta Szatkowska, Alicja Słoma, Agata Rzędzicka, Ewa Kielar, Natalia Cużytek, Alicja Cieślik, Kamila Wróbel; z klasy Id – Paweł Zielnicki, Karolina Hejnosz, Gabriela Iwańska, Katarzyna Lisiecka;  z klasy IIa – Sylwia Skrzypek, Monika Skop, Dorota Kapecka, Beata Niemczyk, Paulina Kosior;  z klasy IIb – Anna Książek, Nikoleta Kaczmarz, Patrycja Półtorak, Barbara Puk;   z klasy IIc – Natalia Pasiecznik, Patrycja Wojdyło, Damian Mielniczek; z klasy IId – Milena Czwałga, Klaudia Kipczak, Andżelika Walkowicz; z klasy IIe – Aleksandra Bury, Monika Szczomrzym, Aleksandra Orzechowska; z klasy IIId – Monika Łozińska, Tomasz Kufel, Oliwia Babik; z klasy IIIe – Bartłomiej Płocica.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: z klasy Ia – K. Kowalska, M. Mazur, A. Murzacz, D. Sobolewska, S. Szynal, J. Sucholitka, A. Strączek, z klasy Ib – A. Czekierda, J. Czwałga, J. Senczyszyn, G. Skotny, z Ic – A. Cieślik, E. Kielar, A. Rzędzicka, z Id – K. Hejnosz, z IIa – M. Skop, S. S Skrzypek, z IIc – D. Mielniczek, N. Pasiecznik, P. Wojdyło, z IId –  J. Buk, A. Buras, M. Czwałga, S. Kowalczuk, A. Niegardowska, E. Suchodolska, A. Walkowicz, IIId – O. Babik

Odrębne podziękowania i nagrody za ogromne zaangażowanie społeczne związane z pracą charytatywną i wolontariacką  otrzymali uczniowie z poszczególnych klas od swoich opiekunek, które podkreśliły ich wysoką kulturę osobistą i uśmiech na twarzy przy każdej pracy, zwłaszcza z osobami niepełnosprawnymi i chorymi.

Na koniec podziękowała wszystkim za pracę i zaangażowanie oraz życzyła słonecznych wakacji, ciepłych wspomnień z letnich szaleństw i tradycyjnie spuentowała cytatem: „Czas poświęcony sobie z uwzględnieniem innych, zwłaszcza „braci mniejszych” –  to czas szczęśliwy.”

Ostatnim akcentem akademii przed rozdaniem upragnionych świadectw był program artystyczny przygotowany przez panie opiekunki Samorządu Uczniowskiego. Mogliśmy jeszcze raz zobaczyć ten rok szkolny w pigułce i powspominać to, co nam tak dobrze wyszło. Ale z taką młodzieżą trudno, żeby tak nie było.

Do zobaczenia 1 września !

 

Skip to content