Jak co roku 1 września uczniowie spotkali się z nauczycielami, by uroczyście rozpocząć rok szkolny. W szczególny sposób Pani Dyrektor powitała pierwszoklasistów, którzy zdecydowali się na wybór naszej szkoły:

„…To jest rok przynoszący zmiany programowe i kadrowe. Rozpoczynamy naukę i mam nadzieję, że wszyscy odpoczęli w czasie wakacji, nabrali sił oraz zapału do pracy, która nas wszystkich czeka…. Drodzy Pierwszoklasiści, przed Wami rok wytężonej pracy, wielu nowych zadań i obowiązków, ale i z pewnością odnoszenia sukcesów i pokonywania trudności. Jaki będzie ten rok, w największej mierze zależy od Was, od waszej motywacji do pracy, podejścia do obowiązku jakim jest szkoła. To Wy pracujecie na to, jak będzie wyglądała przyszłość. My nauczyciele staramy się wspierać Was w tym zadaniu, pokazywać odpowiednią drogę. Życzę Wam, abyście szybko poczuli się z nami dobrze i bezpiecznie, a Wasi nowi koledzy niech otoczą Was przyjaźnią i opieką. 
Kończąc swoje przemówienie, pozostaje mi życzyć wszystkim uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny, ale i pracowity, bo wtedy osiągniecie sukcesy. Nauczycielom życzę wytrwałości, zdrowia  i wielu powodów do satysfakcji. Rodzicom zaś zadowolenia ze swoich dzieci, dobrej współpracy ze szkołą, nauczycielami oraz dyrekcją.”

Skip to content