Miło nam ogłosić że ZSEiO przystępuje do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”

Pomoc w tej akcji polega na tym że, z listy przygotowanej przez stowarzyszenie Wiosna wybieramy rodzinę dla której chcemy nieść pomoc. Komisyjnie wybraliśmy rodzinę z trójką dzieci do których bezpośrednio ta pomoc jest kierowana.

Opis rodziny można pobrać tutaj: opis rodziny

W naszej szkole zbiórkę tę będziemy firmować pod hasłem

„Rezygnuję – Ofiaruję”

Będą to: zbiórki pieniężne oraz zbiórki w postaci produktów- prowadzone wśród uczniów i nauczycieli.

Zbiórki pieniężne będą zbierane do puszek za które kupimy najważniejsze rzeczy z listy.

Ponadto prosimy klasy wraz z wychowawcami o prezenty w naturze, w postaci żywności i środków czystości (zbiórka do 7 grudnia)

Klasy 1 – proszki do prania, płyn do płukania

Klasy 2- mydła w płynie, szampony

Klasy 3- makaron i ryż, olej

Klasy 4 – płatki śniadaniowe, dżemy owocowe, konserwy, kisiel, budyń

Nie chcemy od Was dodatkowych pieniędzy – chcemy, aby czwartek i piątek tj 25 i 26 listopadada odbył się pod hasłem: Rezygnuję – Ofiaruję

Proszę w tych dniach o rezygnację z fast foodów, chipsów, napojów energetyzujących i wszystkich niepotrzebnych nam rzeczy, a pieniążki proszę zdeponować w naszych skarbonkach.

Skarbonka stacjonarna będzie u Pana Janka, a przechodnia skarbonka będzie w klasach.

Na korytarzu będzie zamieszczone wielkie serce akcji – na tym sercu ofiarodawca może wpisać nasze hasło akcji , swoje imię i jeżeli ma taką wolę: rzecz z której rezygnuje, niech to serce będzie symbolem jak jedno małe wyrzeczenie zapełni wielkie serce naszej szkoły.

Poczujmy magię świąt , niech ta akcja połączy naszą społeczność szkolną bo razem możemy dużo więcej zdziałać  a w tym przypadku odpowiedzieć na konkretne potrzeby rodziny.

Skip to content