24 czerwca 2022 roku spotkaliśmy się, by tradycyjnie w uroczysty sposób dokonać zakończenia roku szkolnego i rozpocząć letnie wakacje. Na wstępie Pani Dyrektor Justyna Nalepa-Harpula powitała Grono Pedagogiczne i  Pracowników Szkoły oraz Uczniów. Do zebranych skierowała słowa:

Za nami  kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć. Gratuluję Wszystkim każdego nawet najmniejszego sukcesu, przede wszystkim tych, które okazały się wysoką miarą Waszych możliwości. Drodzy Uczniowie, jesteśmy przekonani, że wiedza, zdolności i umiejętności zdobywane, odkrywane i rozwijane w tej szkole, będą procentowały w przyszłości. Ale już dzisiaj możemy cieszyć się sukcesami niejednego ucznia. Szczególnie tych, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli wysokie wyniki w nauce i zasłużyli się także w innej działalności.

I właśnie takim uczniom w  towarzystwie Wychowawców pani Dyrektor wręczyła nagrody,  świadectwa z wyróżnieniem i listy gratulacyjne dla Rodziców.

Po części oficjalnej zgromadzeni obejrzeli program liryczno-nastrojowy, który miał wprowadzić wszystkich w nastrój wakacyjny.

Skip to content